niedziela, 24 lutego 2013

PROLOGJeśli kiedykolwiek ktoś powie Ci że wrogowi nie można ufać, roześmiej się. Zaufanie- jedno słowo, uczucie, a czasem ludzkie życie jest zależne od tej niewielkiej cząstki wszechświata. Dla mnie nie ważne jest ludzkie życie, ja pragnęłam przyjaźni takiej jak w filmach Disneya i miłości z Bollywoodzkiego kina. Ale nie każdy ma szczęście a życie to nie bajka, czy film z naciągniętym uczuciem. Jedni oszukują najbliższych, drudzy bawią się uczuciami. Czy ten świat nie może brać przykładu z tych wszystkich romansów? Ale czy to było by dobre, gdyby wszyscy udawali? Świat musi pozostać w równowadze zła i dobra. Miłości i nienawiści. Przyjaźni i wrogości. I w końcu winy i kary- powiedziałam to na jednym wydechu. Strasznie bałam się występowania przed publicznością ale ten aplauz który wywołały moje słowa, moja gra aktorska. Moja mama byłaby ze mnie dumna, szkoda że jej tu nie ma.
-A to była Zoey Night, ze swoimi przemyśleniami na temat Zaufanie kontra świat. Tym występem zakończymy dzisiejszy konkurs recytatorski, wyniki ogłosimy po naradzie jury- pani Collins zakończyła mój występ, byłam z siebie dumna. Muszę przyznać gdyby nie kara, nie wzięłabym udziału w tym konkursie. Ale cóż mam poradzić mam naturę buntowniczki.
***
Kłamstwa, nienawidziłam ich, a teraz sama się w nich topię. Jak mogłam do tego dopuścić. Miłość, przyjaźń, kłamstwo, prawda, zaufanie, szczęście, smutek, złość, żal, te wszystkie uczucia opętały mnie. Czy to wszystko nie może żyć w zgodzie. Jak mam wybrać? Miłość czy przyjaźń? Kłamstwo czy prawda? Miłość oznaczała kłamstwo, czego nienawidziłam ale mówiąc prawdę, straciłabym przyjaźń i miłość prawdopodobnie. Ale czy warto kłamać dla tych kilkunastu chwili bezgranicznego szczęścia i poczucia bezpieczeństwa? Czy warto kłamać dla miłości? Chyba nie warto, przyjaźń jest pewna a miłość nie. Ale nie potrafię od niego odejść, nie potrafię wstać i uciec z jego ramion. Nie umiem.


Carmen & Mrs. Is Malik

6 komentarzy:

 1. Bardzo ładny prolog, naprawdę :) Zachęciłaś mnie. Tylko popracujcie nad interpunkcją, wyłapałam sporo błędów tego typu, ale spokojnie, to nie jest najważniejsze. Chyba tylko ja zwracam tak uwagę na przecinki, więc nie musicie się martwić. Piszcie dalej x @mrucze

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny pprolog... Czekam na 1 rozdział:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny prolog. Czekam na 1 rozdział. xx

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny prolog :D na pewno będę czytać :) nie mogę się doczekać 1 rozdziału :P zapraszam do mnie http://1d-the-story.blogspot.com/ (dopiero zaczynam :P)

  OdpowiedzUsuń
 5. http://myheartismysoul.blogspot.com/ Zapraszamy

  OdpowiedzUsuń
 6. Zostałaś nominowana do LA... Wiecej informacji na moim blogu ;p

  OdpowiedzUsuń